‹‹ فقط پیشنهاد ››

در این وبلاگ در موضوع های مختلف پیشنهاد های متعددی ارائه شده

هشت پیشنهاد برای دختران و زنانی که ...
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ آبان ۱۳۸۸  کلمات کلیدی: مزاحمت خیابونی

هشت پیشنهاد برای دختران و زنانی که از دست چشم چرانی آقایون و مزاحمت های خیابونی آنها خسته شده اند


بسم الله الرحمن الرحیم

برخی از زنان و دختران از چشم چرونی بعضی از آقایون و مزاحمتهای خیابونی اونها شکایت دارند و اظهار نارضایتی می کنند در اینجا هشت پیشنهاد به این دسته از زنان و دختر خانوما داریم که قطعا خیال اونها را تا حد خیلی زیادی راحت می کنه

1-    سعی کنید لباس بیرونی شما با لباس داخل منزلتون تفاوت بکنه

چون مثل اینکه بعضی ها از اونجایی که« شهر ما خانه ماست » با همان لباسهای رنگی و روشن خانگی به کوچه و خیابون می آیند .

2-     قشنگی ها و زیبائی ها و زیور آلات خودتون را بگذارید برای شوهرانتان نه برای اهالی کوچه و بازار

چراکه وقتیکه اون جوون بیچاره عزب چشمش به موهای خوشگل شما با دستان سفید پر از طلا و جواهرات می افته دیگه نمی تونه خودشو کنترل کنه

3-    پیشنهاد می کنیم موقعی که می خواهید به رختخواب شوهرتان بروید از لوازم آرایشی ، بهداشتی استفاده کنید نه وقتیکه قصد رفتن به بیرون از منزل را دارید  .

4-     مطمئن باشید مانتو و لباس کوتاه و تنگی که به سینه ها و باسن شما چسبیده از جذابترین چیزهایی است که باعث می شه چشمهای آقایون بسوی شما کشیده بشه و یقین کنید اگر می تونستند به خاطر همین لباسهای تحریک کننده با اون پستونهای ورقلومبیده ، قِرهایی که می دید تو همون وسط خیابون به شما تجاوز می کردند .

پس تا کار بیخ پیدا نکرده یک فکری به حال مانتوی مناسب برای خود باشید .

5-     کفشی به پا کنید که علاوه بر داشتن ویژگیهای یک کفش مناسب از جهت پزشکی اینقدر در خیابون صدا نکنه تا جایی که آدم فکر کنه طرف داره با چکش به پیاده رو می کوبه (البته زنگ مناسب هم خیلی تاثیر گذاره )

6-     شلوار گشاد و به اندازه به پا کنید نه شلواریکه  کوتاه باشه و پوست سفید پای شما مانند فلش ، چشمها را بسوی شما راهنمایی کنه .

7-    اینقدر مثل عقده ایها که آرزو دارند یک جوری نظر دیگران را به خود جلب کنند ، تو خیابون قهقه نزنید و بلند بلند و کشیده صحبت نکنید .

۸- بنا بر آماریکه مسئولین ارائه می کنند؛ بیشتر مزاحمت های خیابونی متوجه زنان و دخترانی است که از چادر استفاده نمی کنند. لذا پیشنهاد می کنیم از چادر برای پوشش بیرون از منزل خود استفاده کنید ۰ (ولی خداوکیلی اگر چادر هم سر می کنید درست و درمون سر کنید و آبروی چادریها را هم نبرید )

 

بطور کلی بگم اگر می خواهید تو خیابون و محل کار راحت باشید؛ بدونید که از حرکات تحریک کننده باید پرهیز کنید و یادتون نره که «چادر حجاب برتره» .

 

«از پیشنهادهای دیگه ای که در این وبلاگ اومده دیدن کنید شاید بدردتون بخوره»

« پیشاپیش از اظهارنظر شما تشکر می کنم چون در بهتر شدن وبلاگ کمکم می کنه »