‹‹ فقط پیشنهاد ››

در این وبلاگ در موضوع های مختلف پیشنهاد های متعددی ارائه شده

یک پیشنهاد به دکتر احمدی نژاد در خصوص ولایت مداری
ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٦ اردیبهشت ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: ریاست جمهوری

یک پیشنهاد به دکتر احمدی نژاد در خصوص ولایت مداری


آقای احمدی نژاد سلام

اگر چه یک درصد هم احتمال نمی دهم این مطلب به دست شما برسد اما از باب وظیفه پیشنهاد می کنم اگر می خواهید بدانید ولایت مداری چیست با دقت این روایت را بخوانید
راوی نقل می نماید روزی خدمت حضرت صادق علیه السّلام بودم که سهل بن حسن خراسانى وارد شده سلام کرده نشست. عرضکرد یا ابن رسول اللَّه چقدر شما رؤف و مهربان هستید شما امام هستید چرا دفاع از حق خود نمى‏کنید با اینکه بیش از صد هزار شیعه شمشیر زن دارید. فرمود بنشین خراسانى خدا جانب ترا رعایت کند.
به کنیزى بنام حنیفه فرمود تنور را بیفروزد. تنور افروخته شد چنانچه یک پارچه آتش گردید و قسمت بالاى آن سفید شد. بعد رو بمرد خراسانى نموده فرمود برو بنشین داخل تنور. خراسانى شروع بالتماس نموده یا ابن رسول اللَّه مرا بآتش مسوزان. از جرم من درگذر خدا از تو بگذرد. فرمود ترا بخشیدم.
در همین موقع هارون مکى وارد شد یک کفش خود را بانگشت گرفته بود عرضکرد السلام علیک یا ابن رسول اللَّه. امام فرمود نعلین را از دست بیانداز برو داخل تنور بنشین. نعلین را انداخت و داخل تنور نشست.
امام شروع کرد با خراسانى بصحبت کردن از جریانهاى خراسان مثل اینکه در خراسان بوده بعد فرمود خراسانى برو ببین در تنور چه خبر است بجانب تنور رفتم دیدم چهار زانو در تنور نشسته از تنور خارج شد بما سلام کرد امام علیه السّلام فرمود از اینها در خراسان چند نفر پیدا مى‏شود؟.
عرضکرد بخدا قسم یکنفر هم نیست نه بخدا یک نفر پیدا نمى‏شود فرمود ما در زمانى که پنج نفر یاور نداشته باشیم قیام نخواهیم کرد ما خودمان موقعیت مناسب را بهتر میدانیم.(بحار الأنوار ، الأطهار، ج‏47، ص: 123)