پیشنهاد خدا به دشمنان قرآن

برای من خیلی تعجب آوره از کسانی که ادعای تمدن و فهم می کنند و خودشون رو از همه خلایق بالاتر و برتر می دونن اما به جای اینکه منطقی عمل کنند لقمه رو دور سرشون می چرخونند .

بعضی از این آدم ها به مناسبت سالگرد یازده سپتامبر قرآن رو سوزاندن و به اون توهین کردند . سوال من این هست که چرا به پیشنهاد خدا گوش نمی دید تا با جواب دادن به پیشنهاد خدا بتونید تمامی مسلمانان جهان رو مثل خودتون دشمن قرآن کنید مخصوصا اینکه شما کشیش و عالم دینی هستید .

خدا برای تمامی مخالفین و دشمنان قرآن یک پیشنهاد خیلی ساده داده تا هر کسی که این کتاب رو یک کتاب غیر خدایی می دونه بیاد یه جواب حسابی به این پیشنهاد بده .اگر چه بیش از 1400 سال هست که هیچ کس از دشمنان قرآن نتونستند جواب این پیشنهاد رو بدند بلکه شاید شما که در مهد تمدن هستید و حاضرید برای اهداف خودتون میلیاردی خرج کنید در این زمینه یک کاری از دستتون بر بیاد .

این پیشنهاد ساده از این قراره که خدا به مخالفین و دشمنان قرآن گفته اگر واقعا شک دارید که این کتاب خدایی نیست بلکه یک محصول بشری هست تنها یک سوره مثل اون رو ارائه کنید . « إِنْ کُنْتُمْ فی‏ رَیْبٍ مِمَّا نَزَّلْنا عَلى‏ عَبْدِنا فَأْتُوا بِسُورَةٍ مِنْ مِثْلِه‏» البقرة :  23«  اگر در باره آنچه بر بنده خود[ پیامبر] نازل کرده‏ایم شک و تردید دارید،( دست کم) یک سوره همانند آن بیاورید»

جالبه که تو این پیشنهاد خدا نگفته که یک کتاب قرآن بنویسید و نگفته یه سوره مثل بقره بسازید بلکه از همون کوچیک هاش رو هم قبول دارده .

به نظر من این پیشنهاد کاملا منطقی و به صرفه هست چون اگر کسی بتونه این کار رو بکنه ، بدون درد سر خیلی از مسلمون ها رو از اسلام بر می گردونه و لازم هم نیست که کسی قرآن آتیش بزنه و این همه درد سر درست کنه

/ 2 نظر / 20 بازدید
حامد فاخر

سلام مطالبتون بسیار مفید بود دوست دارم تبادل لینک کنم اگر تمایل دارید خبر بدید مرسی