دَه پیشنهاد برای اونهایی که در اینترنت به دیدن کلیپ ، عکس های س ک س

بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از انواع اعتیاد در جوامع امروزی اعتیاد به دیدن کلیپ ها و عکس ها س ک س - s e x - هست . چراکه خیلی ها با اینکه متاهل شدن و یا اینکه با دیدن این عکس ها دیگه حالی بهشون دست نمی ده اما باز  هم به سراغ اینجور چیزها می رن ( از بیان حرمت شرعی  ، مشکلات اخلاقی ، خانوادگی و اجتماعی اون می گذریم چون فعلا اینجا جاش نیست )

شاید شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید از افرادی باشید که به دیدن اینجور عکس ها معتاد شده باشید اما خودتان خبر ندارید .

دو راه حل ساده برای اینکه بدونید آیا معتاد شدید یا نه وجود داره .

راه اول اینه که بشمارید و ببینید از هر دَه باری که وارد اینترنت می شوید در نهایت تو چند نوبت اونها ناخواسته کارتان به گشتن و دیدن این عکس ها و کلیپ ها کشیده می شه

اگر از این ده مرتبه از شش مرتبه اون ناخودآگاه به دیدن اینجور عکس ها کشیده شدید بدونید که معتادید اما خبر ندارید .

 

راه دوم اینه که وقتی در موتورهای جستجو گر با کلماتی همچون ( ک س ، ک و ن ، ک ی ر ، پ س ت و ن ) و کلماتی از این قبیل مواجه می شوید تا چه حدی می تونید خودتون را کنترل کنید و روی این کلمات کلیک نکنید .

اگر دیدید اختیارتان دست خودتان نیست و ناخواسته روی این کلمات کلیک می کنید بدونید معتادید اما خودتان غافلید .

شاید شما همان کسی باشید که در پی رفع این عادت وقت‌گیر، همت کرده و این مطلب را تا اینجا خوانده‌اید. در هر صورت دَه پیشنهاد زیر به شما کمک می‌کند تا این اعتیاد را رها کرده و وقت آزاد زیادی را که به دست می‌آورید  صرف فعالیت‌های مفیدتر کنید .

 

  پیشنهاد اول : ساعات آن‌لاین بودن را کاهش دهید: بسیاری از افراد ، مشتریان پرو پا قرص اینترنت هستند و حداقل روزی 10 ساعت با نگاه کردن به مانیتور، به جستجو در سایت های مختلف مشغولند . برای اینجور آدمها به یک باره ترک کردن اینترنت کار دشواری است. بنابراین تلاش کنید ساعات آن‌لاین بودن را به مرور زمان کاهش دهید. آن را پله‌پله به هشت، شش و چهار ساعت در روز و کمتر، تقلیل دهید.

می‌توانید یک  کاغذ روی دیوار اتا‌ق‌تان نصب کنید و پیشرفت خود را در کاهش تعداد ساعات آن‌لاین بودن روی آن علامت بگذارید. در این صورت، خود شما نیز متوجه پیشرفت تان می شود .

 

 

پیشنهاد دوم :  در مورد شیوه ترک اینگونه اعتیاد باید گفت مهمترین راه چاره  ؛ کنترل کمیت و کیفیت اتصال به اینترنت است ، لذا بعد از اینکه مدتی پیشنهاد اول رو عملی کردید در مرحله بعد پیشنهاد می کنیم  خودتون رو مقید کنید که در یک  برنامه زمان بندی شده برای اتصال به اینترنت و بیرون زدن از محیط مذکور استفاده کنید.

 پیشنهاد سوم : کارهای آن‌لاین را به گونه‌ای دیگر انجام دهید: مثلا اگر به دنبال یک مطلب علمی هستید به جای اینکه در اینترنت بدنبال آن بگردید لباس بپوشید و سری به کتابخانه بزنید .

 پیشنهاد چهارم :  جایگزین مناسبی برای اوقات فراقت خود فراهم نمائید کارهایی مانند روی آوردن به ورزش ، مطالعه کتاب ، دید و بازدید از فامیل ، رفتن به مراکز تفریحی سالم ، پرداختن به خانواده و ....

 پیشنهاد پنجم : تصمیم بگیرد بدون نیاز معقول به اینترنت ؛ سراغ آن نروید و اگر هم نیاز شد بلافاصله پس از اتمام کار از اینترنت بدون معطلی بیرون بیائید ( تا شیطون گولتون نزنه )

نگذارید که شیطون با این وسوسه که چون هنوز وقت دارید و فرصت هست گشتی در اینترنت بزنید شما رو به این سایتها بکشونه .   

 پیشنهاد ششم :  پیشنهاد می کنم شما که به دنبال کلید واژه ها و کلمات متعددی در موتورهای جستجو گر گشته اید ؛ یک بار هم وقت بگذارید و به دنبال جملاتی همچون« مشکلات نابینایان » بگردید و بدانید که از این نعمت الهی که خداوند در اختیار ما قرار داده در چه راهی بکار می گیریم و حال آنکه آرزوی بسیاری از نابینایان این است که یک لحظه هم که شده بتوانند مادر یا پدر و یا همسر و فرزندان خود را ببینند .

 پیشنهاد هفتم :  چند مشکل اصلی اعتیاد خود  را درشت بنویسید: ببینید این ساعات طولانی آن‌لاین بودید و خود را با این فیلمها و عکس ها مشغول کردید چه مشکلات اساسی برایتان ایجاد شده است . سپس چند نمونه از مهم‌ترین گرفتاری‌ها را انتخاب کرده و روی یک کاغذ با خط درشت نوشته و در روی مانیتور نصب کنید. مثلا ممکن است شما دچار چشم چرانی مفرط شده باشید ، گرفتار خود ارضاعی یا همان جلق زدن شده باشید ، به انحرافات اخلاقی همچون همجنس بازی ( بدبختی روزگار ما این شده که بدترین فحشی که قبلا می دادیم به طرف که بچه کونیه ، حالا طرف با افتخار اسمشّ می گه همجنس بازی ) تمایل پیدا کرده باشید و یا بدلیل بالا رفتن توقعات شما از همسرتان( برای عملی کردن آن چیزهایی که در عکس ها و فیلم ها می بینید ) کانون خانواده تان سرد شده باشد و یا اینکه گرفتار اختلافات خانوادگی  شده باشید. سپس تلاش کنید راه‌هایی برای رفع این مشکلات بیابید.

 پیشنهاد هشتم :  پیشنهاد می کنیم که یک بار بنشینید و ببینید در ازای تلف کردن اینهمه ساعات عمر عزیزتان در سایتهای مستهجن چه فرصت هایی از دست داده اید و در مقابل چه چیزی به دست آورده اید .

 پیشنهاد نهم :  از ویژگی های شگفت آور اینترنت این است که انسان را ناخواسته به مسیری می کشونه که آدم حتی تصورش رو هم نمی کنه یعنی یک دفعه متوجه می شی که چند ساعت در سایتهای مبتذل داری می گردی و خودت هم خبر نداری لذا برای حل این مشکل پیشنهاد می کنیم هر وقت می خواهید وارد اینترنت بشید با خودتان قرار بگذارید که به دنبال اینجور چیزها نرید و با خودتون شرط کنید که اگر این کار رو کردید جریمه سنگینی را هزینه نمائید ( افراد متدین می تونن نذر کنند که اگر این کار رو کردند یک ماه روزه بگیرند و یا مبلغ سنگینی را کمک به فقیری بکنند .) با این روش شاید بیشتر حواستون رو جمع کنید تا گرفتار نشید .

 

پیشنهاد دهم :  اگر اهل خدا و پیغمبری هستید به هنگامی که در سایتهای به دنبال زنان خوشگل و ک س های سفید می گردید یک لحظه فکر کنید که اگر در همین لحظه عزرائیل به سراغ شما بیاید و جانتان را بگیرد در این حال گناه با چه شرمندگی به محضر خدا و چهارده معصوم شرفیاب می شوید .

 

«از پیشنهادهای دیگه ای که در این وبلاگ اومده دیدن کنید شاید بدردتون بخوره»

« پیشاپیش از اظهارنظر شما تشکر می کنم چون در بهتر شدن وبلاگ کمکم می کنه »

/ 60 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی

بابا سید بی خیال

مهسام

سید زده بودی اون کانالا این عبارات چیییییی بود؟؟؟؟؟بخصوص مورد 10/تبلیغ بود

نوشین میگه:

مگه ما دل نداریم همه جا میگین سفیدا خوشگلا.اه اه اه

نسترن

نظرات خوندم .البته شما واسه ما جونا هم نوشتید دیگه.قبول کنید ک برخی عبارات شایسته نبود . در کل خوب بود خسته نباشی.

مجید

جووووووووووووووووووون

اورنگ پر

سالهاست خکومت مذهبی داریم و خیلی از بزرگان ما در چنین محیطی رشد کردند. من سالهاست که بارها اروپا میروم . ولی اصلا هیچگاه کوچکترین رفتار زشتی از آقایان ندیدم . ولی توی ایران اگر کمی شلوارت کوتاه باشه مردها می خورنت . فکر نمی کنید این بی حرمتی سکسی در کشور ما بخصوص آقایان مدعی مذهب بیشتر است . طرف اینقدر آماده است که فقط با دیدنتان تحریک می شود . گویا آقایان در ایران مشکل دارند . و این بعلت این است که روابط در کشورمان عادی نیست و مریض است . وقتی در مدارس و داشگاهها آدمها را از هم جدا می کنند آخرش به همین افتضاح می رسد. کنار دریا ترکیه خانمها با مایو می گردند و تنها کسانی که دزدکی دید می زنند ایرانیان هستند حتی خانمها و این تنها بعلت فضای شدید ناسالم در جامعه است . که طی 30 سال انسانها را تشنه دیدن یک زن کردند . ما وقتی در دانشگاه اولین بار همدیگر را در رختکن می دیدیم برای خودمان قیافه همدیگر جالب بود. جامعه را به سمتی بردند که دیدن خود خانمها نیز برای ما خانمها جالب شده چه برسد به آقایان

M.M.M

از شما دوست عزیز سپاسگزارم که نور امیدی در دلم روشن کردی. از صمیم قلب برایم دعا کن تا دست از این کار بردارم و بر شهوت خود غلبه کنم تا روز قیامت روز حسرت من نباشد.[وحشتناک]

بی نام

پیشنهاد دیگه ای دارم این که من قبلا به اینایی که گفتی معتاد بودم ولی همیشه هم وقتی از خودم آخرش بدم می اومد که چرا رفتم .ولی روشی پیش گرفتم که تقریبا 100 درصد کمکم کرد این که دستم رو روی قرآن میزارم و قسم میخورم که تا یک ماه دیگه سرچ حرام نکنم اون وقت تا یک ماه توان اینو دارم و البته انگیزه ی اونو که سرچ حرام نکنم

حامد

سلام سید جان بسیار عالی بود .

مرتضی

خوب بوداقای موسوی.ولی پیشنهاد میکنم باکلماتی مثل بچه کونی حرمت سایت خوبتوازبین نبری.