یک پیشنهاد به دکتر احمدی نژاد در خصوص ولایت مداری

آقای احمدی نژاد سلام

اگر چه یک درصد هم احتمال نمی دهم این مطلب به دست شما برسد اما از باب وظیفه پیشنهاد می کنم اگر می خواهید بدانید ولایت مداری چیست با دقت این روایت را بخوانید
راوی نقل می نماید روزی خدمت حضرت صادق علیه السّلام بودم که سهل بن حسن خراسانى وارد شده سلام کرده نشست. عرضکرد یا ابن رسول اللَّه چقدر شما رؤف و مهربان هستید شما امام هستید چرا دفاع از حق خود نمى‏کنید با اینکه بیش از صد هزار شیعه شمشیر زن دارید. فرمود بنشین خراسانى خدا جانب ترا رعایت کند.
به کنیزى بنام حنیفه فرمود تنور را بیفروزد. تنور افروخته شد چنانچه یک پارچه آتش گردید و قسمت بالاى آن سفید شد. بعد رو بمرد خراسانى نموده فرمود برو بنشین داخل تنور. خراسانى شروع بالتماس نموده یا ابن رسول اللَّه مرا بآتش مسوزان. از جرم من درگذر خدا از تو بگذرد. فرمود ترا بخشیدم.
در همین موقع هارون مکى وارد شد یک کفش خود را بانگشت گرفته بود عرضکرد السلام علیک یا ابن رسول اللَّه. امام فرمود نعلین را از دست بیانداز برو داخل تنور بنشین. نعلین را انداخت و داخل تنور نشست.
امام شروع کرد با خراسانى بصحبت کردن از جریانهاى خراسان مثل اینکه در خراسان بوده بعد فرمود خراسانى برو ببین در تنور چه خبر است بجانب تنور رفتم دیدم چهار زانو در تنور نشسته از تنور خارج شد بما سلام کرد امام علیه السّلام فرمود از اینها در خراسان چند نفر پیدا مى‏شود؟.
عرضکرد بخدا قسم یکنفر هم نیست نه بخدا یک نفر پیدا نمى‏شود فرمود ما در زمانى که پنج نفر یاور نداشته باشیم قیام نخواهیم کرد ما خودمان موقعیت مناسب را بهتر میدانیم.(بحار الأنوار ، الأطهار، ج‏47، ص: 123)

/ 5 نظر / 16 بازدید
رهگذر

بسم رب السائلین و قاصم الجبارین سلام هم میهن. در شگفتم چرا ان هنگام که مردم ایران یک پارچه ندای ازادی وشرف سر می دادند شما چوب وسپر دفاع از این مکاره ی دهر را به دست گرفتید و همچون نرون رومی و ارزق شامی بر سر خلق اوار شدید و خاک ایران را لاله زار کردید و حال پس از دوسال گذز از ان ایام شوم ونامیمون خود را نماینده ی ملت ستمدیده و رنج کشیده ی ایران خطاب کرده اید و پرچم مخالفت با او را برافراشته. ایا این حیله گر ارزش این همه نفرین و اه مردم را دارد؟

بی بصیرت

اینا رو به رهبر با بصیرتت بگو. خبر داری یک وبلاگ نویس کارگر که مثل شما مینوشت ولی نظراتش مخالف شما بود رو کشتند مثل بقیه جوونهایی که توی کهریزک کشته شدن؟! حضرت علی: خلافت از لنگ کفش پاره برای من بی ارزش تر است مگر این که حق مظلومی را از ظالم بستانم... خامنه ای: کشته شدن هیچ کس به تخم من هم نیست مگر اینکه در راه حفظ نظام خامنه ای باشد.

هانیه

آقای سید وقتی رهبر بزرگوارمون از دولت حمایت میکنه شما هم همین راهو برید تا برای افراد سطحی نگر و بی بصیرت سوء تفاهم پیش نیاد من که واسه رئیس جمهور زحمتکش و بی ادعا و مظلوم و شجاع و باهوش و عزیز و ماندگارم میمیرم

v

سلام من تازه سنم قانوني شده اگه تو انتخابات رياست جمهوري شركت نكنم بعدا تو دانشگاه ياسركار يا سربازي مشگلي پيش مياد؟؟ [گل]

v

سلام موقع استخدام شدن در ارگان دولتي يا خصوصي بررسي ميكنند كه كسي راي داده يانه؟