هشت پیشنهاد برای دختران و زنانی که ...

بسم الله الرحمن الرحیم

برخی از زنان و دختران از چشم چرونی بعضی از آقایون و مزاحمتهای خیابونی اونها شکایت دارند و اظهار نارضایتی می کنند در اینجا هشت پیشنهاد به این دسته از زنان و دختر خانوما داریم که قطعا خیال اونها را تا حد خیلی زیادی راحت می کنه

1-    سعی کنید لباس بیرونی شما با لباس داخل منزلتون تفاوت بکنه

چون مثل اینکه بعضی ها از اونجایی که« شهر ما خانه ماست » با همان لباسهای رنگی و روشن خانگی به کوچه و خیابون می آیند .

2-     قشنگی ها و زیبائی ها و زیور آلات خودتون را بگذارید برای شوهرانتان نه برای اهالی کوچه و بازار

چراکه وقتیکه اون جوون بیچاره عزب چشمش به موهای خوشگل شما با دستان سفید پر از طلا و جواهرات می افته دیگه نمی تونه خودشو کنترل کنه

3-    پیشنهاد می کنیم موقعی که می خواهید به رختخواب شوهرتان بروید از لوازم آرایشی ، بهداشتی استفاده کنید نه وقتیکه قصد رفتن به بیرون از منزل را دارید  .

4-     مطمئن باشید مانتو و لباس کوتاه و تنگی که به سینه ها و باسن شما چسبیده از جذابترین چیزهایی است که باعث می شه چشمهای آقایون بسوی شما کشیده بشه و یقین کنید اگر می تونستند به خاطر همین لباسهای تحریک کننده با اون پستونهای ورقلومبیده ، قِرهایی که می دید تو همون وسط خیابون به شما تجاوز می کردند .

پس تا کار بیخ پیدا نکرده یک فکری به حال مانتوی مناسب برای خود باشید .

5-     کفشی به پا کنید که علاوه بر داشتن ویژگیهای یک کفش مناسب از جهت پزشکی اینقدر در خیابون صدا نکنه تا جایی که آدم فکر کنه طرف داره با چکش به پیاده رو می کوبه (البته زنگ مناسب هم خیلی تاثیر گذاره )

6-     شلوار گشاد و به اندازه به پا کنید نه شلواریکه  کوتاه باشه و پوست سفید پای شما مانند فلش ، چشمها را بسوی شما راهنمایی کنه .

7-    اینقدر مثل عقده ایها که آرزو دارند یک جوری نظر دیگران را به خود جلب کنند ، تو خیابون قهقه نزنید و بلند بلند و کشیده صحبت نکنید .

۸- بنا بر آماریکه مسئولین ارائه می کنند؛ بیشتر مزاحمت های خیابونی متوجه زنان و دخترانی است که از چادر استفاده نمی کنند. لذا پیشنهاد می کنیم از چادر برای پوشش بیرون از منزل خود استفاده کنید ۰ (ولی خداوکیلی اگر چادر هم سر می کنید درست و درمون سر کنید و آبروی چادریها را هم نبرید )

 

بطور کلی بگم اگر می خواهید تو خیابون و محل کار راحت باشید؛ بدونید که از حرکات تحریک کننده باید پرهیز کنید و یادتون نره که «چادر حجاب برتره» .

 

«از پیشنهادهای دیگه ای که در این وبلاگ اومده دیدن کنید شاید بدردتون بخوره»

« پیشاپیش از اظهارنظر شما تشکر می کنم چون در بهتر شدن وبلاگ کمکم می کنه »

/ 10 نظر / 17 بازدید
خیر خواه

با اتفاقاتی که در جامعه داره می اوفته مثل جریان لواسانات به نظر من یکی از علتهای اصلی عدم رعایت همین چیزهایی است که شما نوشته اید . ای کاش زن ها و دختران بیشتر رعایت می کردند تا در جامعه تجاوز به عنف ریشه کن می شد .

واقعاً گل گفتی اخوی

نعیمه

ببخشید چادر هم سر میکنیم امان از دست پسرا این را هم ی جور مسخره می کنن میگن روحانی

علیرضا

من خودم ماشین بنز دارم وبرای هر دختری که بوق میزنم سوار میشه.[تماس][تماس][تماس]

هانیه

خیلی بی پرده میرید سر اصل مطلب! خدارو شکر همسر من بنز منز نداره......

به نظرتون اینکه خانوما برمیگردن به این افراد هرز فحش میدن کار درستیه؟ به نظرم باید بی تفاوت رد شد نگاشونم نکرد ولی بعضیا میگن فحش ندی میگن بی دست و پاس و حالو

a

اين نعيمه كه چادر سرش ميكنه بسراهم اذيت ميكنند اين شايد از قبل پر رو بوده يا بسرا امارشو دارن كه قبلا چه كارايي كرده وگرنه شاعر ميگه ميازار موري كه ...[خمیازه]

مینا

سلام خسته نباشید ولی خوبه همه ایراد از دختراست پسرا که هیچ گناهی ندارن از صب تا شب تو خیابون ول میگردن بعد اگه به دختری هم تیکه بندازن مشکل از دختره است.این واقعا بی عدالتیه

هدی

با سلام واحترام دختری 35ساله ام چادری هم هستم،خدارو شکر تاکنون دوست پسرنداشته ام واعتقادی به این موارد ندارم،تمام سعی خودم رومیکنم مواردی روکه شما میگین رعایت کنم ،کلاتوی خانواده ام به این که آدم سخت گیری هستم هم معروفم،ولی خیلی وقتها از دست نگاههای ناخوشایند آقایون به خونه که میرسم تنها کاری که میکنم پنهانی گریه میکنم،باید بگویم فردی آراسته بدون هیچ گونه آرایشی ،ظاهر مرتبی دارم ،به ظاهرم هم نمیخوره 35ساله باشم،معمولا لباسهای تیره بیرون میپوشم که جلب توجه نشم،روم رو هم میگیرم،تورا خدا من مشکل دارم به نظرتون ؟لطفا به خاطر خداراهنمایی کنید.

متین

ممنون از چرت و پرتات که باعث شد یکم بخندیم :) ادامه بده ! وبلاگت خیلی سرگرم کننده ست :) با دوستام میشینیم وبلاگ تو رو میخونیم و هی میخندیم [زبان]